Blog

Znajdziesz tutaj najnowsze aktualizacje o naszych produktach, praktyczne porady, które pomogą Ci wybrać odpowiednie opakowania do Twoich produktów i wiele więcej. To miejsce, w którym chętnie dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem!

Kategorie wpisów:

blog kategorie

Najpopularniejsze wpisy:

Jakie opakowania do sprzedaży w food trucku?

Co zamiast plastikowych słomek do napojów? Przegląd alternatywnych propozycji

11 zastosowań gąbek do mycia naczyń, o których nie miałeś pojęcia!

Dodano: 26.02.2021

Kategoria:

Jak myć szyby, by uniknąć smug? Sprawdzone porady, które musisz znać! 

Mycie szyb i luster może być bardzo problematyczne ze względu na uciążliwe smugi, które zostają na ich powierzchni. Nieważne jak się staramy, to one i tak się pojawiają. Jak radzić sobie w takich sytuacjach? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak myć szyby, by uniknąć smug i jakich preparatów do tego używać.
Dodano: 26.02.2021

Kategoria:

4 skuteczne sposoby na pozbycie się brzydkich zapachów

Brzydkie zapachy mogą pojawić się z wielu powodów. Dym tytoniowy, zwierzęta, niewyniesione śmieci, stęchlizna, problemy z wilgocią, które przyczyniły się do powstania pleśni – to tylko niektóre z przyczyn utrzymywania się nieprzyjemnych aromatów w pomieszczeniach. Czy istnieją skuteczne sposoby, aby je zneutralizować? Przeczytaj nasz wpis, z którego dowiesz się, jak pozbyć się brzydkich zapachów z mieszkania.
Dodano: 18.12.2020

Kategoria:

Jak zapakować kebab na wynos?

Kebab to bardzo popularne danie serwowane w wielu krajach na całym świecie. Otwarcie budki z kebabem od lat przebija wszystkie pomysły na fast-food i nic nie wskazuje na to, aby ten turecki przysmak stracił swoją mocną pozycję na polskim rynku. Przed właścicielami kebabów stoi wiele wyzwań. Jednym z nich jest odpowiednie zapakowanie dania na wynos. Dziś podpowiadamy, czego użyć do pakowania kebabów. Zapraszamy do lektur
Dodano: 18.12.2020

Kategoria:

Wiosenne porządki – jakich środków do sprzątania użyć?

Wiosna to czas, kiedy warto pomyśleć o porządkach. Jest to idealny moment, aby przeprowadzić gruntowne sprzątanie. W końcu przed świętami wielkanocnymi aż się prosi, by mieszkanie lśniło. Dziś podpowiadamy, jakich artykułów do sprzątania użyć podczas wiosennych porządków. Przedstawiamy kilka propozycji profesjonalnych środków czystości, bez których trudno sobie wyobrazić prace porządkowe.
Dodano: 10.12.2020

Kategoria:

Jakie opakowania wykorzystywać do sprzedaży w cukierni?

Opakowania cukiernicze mają przede wszystkim za zadanie zabezpieczenie wypieków podczas transportu. Niekiedy pełnią też formę promocji cukierni i jej wypieków. Takie opakowania cukiernicze muszą więc być wyprodukowane z odpowiednich materiałów, posiadać certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, a także mieć bardzo dobre właściwości higieniczne. Jakie rodzaje opakowań wykorzystywać do sprzedaży w cukierni? Tego dowiesz się z naszego artykułu.
Dodano: 10.12.2020

Kategoria:

W jakie opakowania i akcesoria wyposażyć pizzerię? Doradzamy!

Otwierasz pizzerię? To świetnie! Pamiętaj jednak, że jest to przedsięwzięcie wiążące się z kilkoma istotnymi kwestiami, których nie możesz pominąć, takimi jak wykończenie lokalu, zakup pieca gastronomicznego, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, zatrudnienie pracowników. Ale to nie wszystko. Przecież gotową pizzę musisz też jakoś swoim gościom zaserwować, zwłaszcza jeśli oferujesz dowóz. My służymy pomocą na ostatnim etapie przygotowań do otwarcia lokalu, czyli podpowiadamy, w jakie opakowania i akcesoria wyposażyć pizzerie.
Dodano: 27.11.2020

Kategoria:

Jakie opakowania jednorazowe nadają się do recyklingu?

Recykling i idea segregowania śmieci na stałe wpisała się w świadomość wielu ludzi na całym świecie. Recykling jest potrzebny ze względu na dobro środowiska naturalnego, gdyż niektóre z wyrzuconych śmieci niezwykle negatywnie na nie wpływają. Co więcej, uniemożliwia on przepełnienie się wysypisk śmieci. Nie ulega wątpliwości, że recykling jest bardzo ważny dla naszej planety, jednak czy zawsze robimy to dobrze? Zachęcamy do lektury naszego artykułu, w którym wyjaśnimy, jakie opakowania jednorazowe podlegają recyklingowi.
Dodano: 27.11.2020

Jakie naczynia jednorazowe nadają się do podgrzewania w mikrofalówce?

Kuchenka mikrofalowa służy do podgrzewania, rozmrażania, a niekiedy nawet do gotowania żywności. Szeroki wachlarz zastosowań sprawił, że stała się niezbędnym urządzeniem w niemal każdym domu czy lokalu gastronomicznym. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkie naczynia nadają się do podgrzewania w mikrofalówce. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jakich naczyń jednorazowych nie wolno wkładać do kuchenki mikrofalowej.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Wypełnij formularz i opisz nam swój problem, a my postaramy się wrócić z odpowiedzią najszybciej, jak to możliwe!

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.