...

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
372

Kategorie

Cena:

products - slider
372

Czyściwa i ręczniki

Informacje dodatkowe

Ręczniki papierowe, czyściwa i papiery toaletowe

Ręczniki papierowe, czyściwa i papiery toaletowe to najlepszy sposób na utrzymanie czystości i higieny w miejscach publicznych oraz w gospodarstwach domowych. Jednorazowość tych produktów to bardzo higieniczne rozwiązanie - gdyż po ich zużyciu możemy zwyczajnie wyrzucić zużyty materiał do kosza.

Dlaczego warto wybrać nasze ręczniki, czyściwa i papiery toaletowe:

Warto wybrać nasze ręczniki ze względu na trzy zalety: higiena, ekonomia, łatwość użytkowania. 

Ręczniki, czyściwa i papiery toaletowe, które oferujemy Państwu w naszym sklepie mają wysoką chłonność i są odporne na rozmoknięcia czy rozerwanie materiału podczas użytkowania. Sprawia to, że użytkowanie naszych produktów jest ekonomiczne, ponieważ nie musimy zużyć wiele listków papieru, aby usunąć dany brud, jak ma to miejsce w przypadku użytkowania ręczników i czyściw o cieńkich i niezbyt chłonnych warstwach.

Ręczniki i czyściwa, które mamy w naszej ofercie są miękkie i delikatne w dotyku co pozwala na idealną ochronę dłoni Państwa klientów i pracowników. Większość z nich wykonana jest z delikatnej w dotyku celulozy dzięki której wystarczy jeden listek aby osuszyć dłonie do sucha.

Papiery toaletowe, które mamy w swojej ofercie są podstawowym i niezbędnym elementem wyposażenia każdej toalety zarówno w domu jak i w zakładach pracy bądź miejscach użyteczności publicznej. Szeroka gama papierów, które oferujemy daje Państwu możliwość wyboru i dopasowania papieru toaletowego do konkretnego miejsca użytku i danego natężenia ruchu. Papiery toaletowe  Jumbo - idealnie sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu takich jak: restauracje, centra handlowe, szkoły, szpitale. W toaletach gdzie natężenie ruchu jest dużo mniejsze polecamy papiery toaletowe w standardowych rozmiarach i małych rolkach np. papier toaletowy Almusso. Wszystkie papiery, które posiadamy w naszej ofercie produkowane są z wysokiej jakości celulozy lub makulatury jedno lub wielowarstwowej, co sprawia, że produkt jest wydajny i wytrzymały.

Czyściwa i papiery do użytku profesjonalnego oraz domowego:

Dzięki naszym papierom i czyściwom szybko i łatwo usuniecie Państwo zarówno suchy brud i kurz jak i mokre plamy, powstałe wskutek rozlania się płynów. Wszystkie papiery, które mamy w naszej ofercie idealnie sprawdzą się zarówno do użytku domowego i do użytku profesjonalnego. Znajdą wiele zastosowań w takich miejscach jak: szpitale, kliniki, gabinety kosmetologiczne, fryzjerstwo, przemysły spożywcze, biura, urzędy, kina, centra handlowe, toalety publiczne, profesjonalne kuchnie w restauracjach.

Czyściwa i papiery o szerokim zastosowaniu:

Nasze czyściwa i papiery idealnie sprawdzą się zarówno do wycierania i osuszania rąk np. w toaletach publicznych, jak również do wycierania i osuszania mokrych przedmiotów.

W profesjonalnych kuchniach idealnie sprawdzą się czyściwa gastronomiczne, czyli duże, ekonomiczne rolki papieru, które mogą służyć do usuwania nadmiaru tłuszczu z potraw, odtłuszczania posiłków, a także do przecierania stalowych blatów kuchennych.  Dzięki odpowiednim atestom i certyfikatom kontaktu z żywnością nie musimy martwić się o użytkowanie tych ręczników, gdyż są one zupełnie bezpieczne dla żywności. Polecamy również naszą chemię profesjonalnąktóra świetnie sprawdzi się podczas sprzątania w połączeniu z naszymi ręcznikami i czyściwami.

Czyściwa, papiery oraz ręczniki jednorazowe idealnie sprawdzą się również podczas sprzątania zarówno w domu jak i w wszelkiego rodzaju zakładach. Dzięki papierom i ręcznikom możemy w szybki i łatwy sposób, przetrzeć kuchenny blat, ususzyć sprzątane półki i szafki, usunąć kurz z mebli. Ręczniki papierowe świetnie sprawdzą się do czyszczenia powierzchni szklanych takich jak szyby lub okna, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednim środkiem do mycia tego rodzaju powierzchni - Glass Shine . Ręczniki, które oferujemy nie pozostawiają śladów podczas wycierania, nie marszczą się i nie rolują podczas użytkowania. Sprzątanie jest łatwe i przyjemne dzięki perforacji, która umożliwia łatwe odrywanie listków ręczników.

W toaletach publicznych w centrach handlowych oraz w zakładach pracy idealnie sprawdzą się nasze ręczniki typu ZZ (tak zwane składne w literkę Z), które pozwalają nam na dozowanie z podajnika - listek po listku. W zależności od naszych potrzeb mamy do wyboru trzy warianty - ręcznik ZZ zielony makulaturowy, ręcznik ZZ celuloza jednowarstwowa oraz najmiększy i najgrubszy - ręcznik ZZ celuloza dwuwarstwowa.

Czyściwa i ręczniki dopasowane do specjalnych dozowników. Światowe marki takie jak TORK znajdą Państwo w naszej ofercie:

W zakładce "Ręczniki i dozowniki do ręczników" znajdą Państwo szeroką gamę ręczników pod dozowniki oraz dozowników do ręczników. Takie zastosowanie świetnie sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu np: toalety publiczne, zakłady pracy, gdzie dbałość o ekonomię jak również estetyczny wygląd jest bardzo ważny. Współpracujemy z wieloma markami np: Tork, Faneco, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretnymi produktami, a nie ma ich na naszym sklepie internetowym to prosimy o kontakt, a dołożymy wszelkich starań aby zdobyć dla Was produkt, którego potrzebujecie.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!