Brise odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml  1 SZTUKA

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Zapachy i odświeżacze powietrza

Cena:

products - slider
6239

Kategorie

Cena:

products - slider
6239

Zapachy i odświeżacze powietrza

Informacje dodatkowe

Profesjonalne odświeżacze powietrza do toalet

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wejść do pomieszczenia, w którym unosił się nieprzyjemny zapach? Niezależnie od tego, czy jest to dom czy obiekt użyteczności publicznej, jego ważną częścią jest zapach. Szybkim i skutecznym sposobem, by utrzymać przyjemną woń i świeżość w pomieszczeniu jest zakup odświeżacza powietrza. U nas kupisz profesjonalne odświeżacze powietrza dostępne w wielu niezwykłych kompozycjach zapachowych, cechujące się wysoką wydajnością i długotrwałym zapachem.

Profesjonalne odświeżacze powietrza - niezbędny element każdej łazienki

Zakup odświeżacza powietrza jest najpopularniejszym i najskuteczniejszym sposobem na utrzymanie świeżego zapachu w toalecie czy w każdym innym pomieszczeniu. Wśród bogatej oferty środków zapachowych dostępne są różne rodzaje odświeżaczy. Najlepiej wybrać taki, który będzie przystosowany do konkretnego pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. Nie chodzi tu wyłącznie o zapach, ale i o formę jego rozprowadzania.

Odświeżacze powietrza w sprayu

Odświeżacze powietrza w sprayu to najchętniej wybierane rozwiązanie. Pozwalają w szybki i łatwy sposób pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, jednocześnie oczyszczając powietrze. Najczęściej przybierają postać odświeżaczy powietrza w aerozolu lub atomizerze, z których po naciśnięciu na przycisk wydobywa się zapachowa mgiełka. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że takie preparaty działają tylko wtedy, kiedy my tego potrzebujemy lub chcemy, dzięki czemu są niesamowicie wydajne. Odświeżacze powietrza w sprayu mogą też przybierać nieco bardziej fantazyjne kształty. Doskonałym przykładem jest odświeżacz powietrza przypominający swoim wyglądem szyszkę, który dodatkowo może służyć jako oryginalna ozdoba wnętrza (np. odświeżacz Magiczna Szyszka w sprayu o zapachu marokańskiej mięty).

Odświeżacze powietrza w żelu

Odświeżacze powietrza w żelu to alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy powietrza. W plastikowym pudełku znajduje się żelowa masa lub kulki, które w równomiernym stopniu uwalniają jednolity zapach. Ich honorowe miejsce może znajdować się zarówno w łazience, jak i w każdym innym pomieszczeniu. Taki żelowy odświeżacz powietrza wystarczy postawić w dowolnym miejscu, by móc cieszyć się niepowtarzalną, świeżą wonią. Co więcej, niektóre odświeżacze powietrza w żelu pozwalają regulować intensywność wydzielanego zapachu poprzez ustawienie szczeliny w pojemniku.

Kostki zapachowe do toalety i zawieszki do wc

Kostki zapachowe do WC są skutecznym i wydajnym sposobem na brzydki zapach wydobywający z toalety. Zawieszane w specjalnych koszyczkach nie tylko odświeżają, ale i oczyszczają wnętrze muszli z bakterii. Warto dodać, że mocowanie takiej zawieszki do toalety jest niezwykle proste - wystarczy umieścić kostkę w pożądanym miejscu i zahaczyć uchwyt o górną część muszli toaletowej.

Gdzie znajdą zastosowanie profesjonalne odświeżacze powietrza?

Oczywiście nic tak nie gwarantuje świeżego zapachu w łazience jak regularne sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów do higieny łazienek, toalet i sanitariatów. Jednak odpowiednio dobrany odświeżacz powietrza to przysłowiowa ,,wisienka na torcie”, która w subtelny sposób kreuje we wnętrzu wyjątkową atmosferę. Odświeżacze powietrza znajdują szerokie zastosowanie. Są używane do zwalczania brzydkich aromatów, takich jak dym tytoniowy, zapachy kulinarne, zapachy zwierząt domowych czy nieprzyjemne zapachy z toalety. Wykorzystuje się je w łazienkach, salonach, kuchniach, sypialniach, a także w przestrzeniach biurowych, publicznych toaletach, hotelach, pensjonatach, ośrodkach SPA i w każdym innym miejscu, w którym pożądany jest ładny zapach. Odświeżacze powietrza nie tylko pomagają usunąć przykre aromaty, ale także wydzielają przyjemny zapach, który wpływa na atrakcyjność pomieszczenia oraz sprawia, że komfortowo się w nim spędza czas.

Jaki zapach odświeżacza powietrza do toalet wybrać?

Zapach odświeżacza powinien być dostosowany do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, a także indywidualnych preferencji:

Odświeżacze powietrza dla firm

Jeżeli szukamy odświeżacza powietrza dla firmy lub do pomieszczeń, w których z reguły przebywa większa liczba osób, najlepiej zakupić zapach jak najbardziej uniwersalny. W takich pomieszczeniach doskonale sprawdzą się odświeżacze powietrza o zapachu waniliowym (np. odświeżacz Magiczna Szyszka w sprayu o zapachu wanilii i kokosu). Waniliowa woń jest lekka, przyjemna, nie tylko znakomicie odświeża, ale i działa uspokajająco. Pamiętajmy, delikatny i przyjemny zapach powoduje pozytywne pierwsze wrażenie klienta o firmie, które - jak wiadomo - jest bardzo cenne. Zapach wpływa również na komfort przebywania w biurze, a także zwiększa wydajność pracy.

Odświeżacze powietrza do publicznych toalet

W takich miejscach, jak publiczne toalety, które znajdują się najczęściej w galeriach handlowych, biurowcach, siedzibach firm czy ośrodkach zdrowia, wrażenia zapachowe są niezwykle ważne. Ponieważ korzysta z nich wiele osób, powinny być wyposażone w profesjonalne odświeżacze powietrza, gdyż każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak zapach warunkuje chęć korzystania z łazienki. Dzięki środkom zapachowym korzystanie z WC w miejscu publicznym stanie się o wiele przyjemniejsze i komfortowe.

Odświeżacze powietrza do salonów piękności i SPA

W SPA i salonach piękności zarówno klienci, jak i pracownicy korzystają z pozytywnego wpływu zapachu, który powinien relaksować i odprężać. Odświeżacz w takim miejscu to niezastąpiony sposób na poprawę komfortu klienta. Odpowiednio dobrany zapach pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie i zmysły, zbuduje w głowie wizerunek nowoczesnego miejsca, do którego chętnie będzie wracał. Do takich pomieszczeń doskonale pasują odświeżacze powietrza jaśminowe, lawendowe, cynamonowe. Są to kompozycje relaksujące i odprężające, ale także zdecydowane, wyróżniające i zapadające w pamięć.

Odświeżacze powietrza do siłowni

W takich miejscach, jak siłownie i centra fitness najlepiej sprawdzą się zapachy o wzmocnionej intensywności lub o bardzo świeżej nucie. Mogą to być zapachy cytrusowe, morskie (np. profesjonalny odświeżacz powietrza Fresh Air o zapachu morskim), kwiatowe, leśne, cytrynowe, miętowe.

Odświeżacze powietrza do hoteli i pensjonatów

Również w hotelu czy pensjonacie zapach ma ogromny wpływ na komfort gości. Stosując w różnych pomieszczeniach odpowiednie kompozycje zapachowe, (lobby, łazienka hotelowa, pokoje itp.) możemy stworzyć sprzyjającą atmosferę do wypoczynku i umilić naszym gościom pobyt.

Na co zwrócić uwagę wybierając środki zapachowe do toalet?

Odświeżacz powietrza powinien przede wszystkim ładnie pachnieć, nie podrażniać nozdrzy oraz nie zawierać szkodliwych substancji chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Ważne także, aby produkt do odświeżania nie posiadał w swoim składzie alergenów, które mogą wywoływać reakcje alergiczne w postaci kataru, łzawienia oczu, duszności czy złego samopoczucia. Szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia są lotne związki (VOC).

Dlaczego warto wybierać profesjonalne odświeżacze powietrza do toalet?

Profesjonalne odświeżacze powietrza już od dawna stają się nieodłącznym wyposażeniem nie tylko domów i mieszkań prywatnych, ale i firm, obiektów użyteczności publicznej, hoteli, pensjonatów, ośrodków SPA, siłowni i innych miejsc publicznych. Środki zapachowe, które proponujemy, są bezpieczne, wydajne, skuteczne i pozbawione niebezpiecznych związków chemicznych. Wykazują wysoką skuteczność w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ich kolejną zaletą jest także atrakcyjna cena, która nie przekracza kilkunastu złotych.

Jakie inne produkty do utrzymania czystości mamy w ofercie?

Nasza oferta środków czystości i chemii gospodarczej jest bogata. Oprócz odświeżaczy powietrza dla firm posiadamy wszystkie inne niezbędne artykuły do sprzątania i produkty pozwalające na utrzymanie czystości nie tylko w łazienkach, ale i w kuchniach. U nas znajdziesz, m.in. worki na śmieciręczniki jednorazowe papierowe (typu ZZ i w roli), rękawice ochronne (winylowefoliowegospodarczenitrylowelateksowe) oraz cały przekrój chemii profesjonalnej dla gastronomii przeznaczonej do czyszczenia różnych powierzchni.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Brise odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml  1 SZTUKA

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.