...

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
9107

Kategorie

Cena:

products - slider
9107

Informacje dodatkowe

Dyspensery do serwetek

Dozownik do serwetek dyspenserowych to najprostsze rozwiązanie do dozowania serwetek, które pozwala pobrać potrzebną ilość papieru. Dwustronne dozowanie serwetek poprzez system wyciągania “jednej po drugiej” sprawia, że urządzenie jest nie tylko funkcjonalne, ale i higieniczne.

Do czego służy podajnik do serwetek?

Podstawowym zadaniem podajnika do serwetek jest zapewnienie szybkiego i bezpośredniego dostępu do serwetek. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwość dozowania oraz system, który umożliwia za każdym razem wyciągnięcie tylko jednej serwetki, co przekłada się na mniejsze zużycie serwetek oraz redukuje koszt ich użytkowania. Taki dozownik do serwetek na ladę stanowi również doskonałą ochronę przed wilgocią.

Gdzie się sprawdzą dozowniki do serwetek?

Dozownik do serwetek gastronomicznych to wysokiej jakości produkt przeznaczony zarówno do użytku w domu, jak i w gastronomii. Jest to idealne rozwiązanie do restauracji, punktów gastronomicznych, barów czy kawiarni, w których serwetki oferuje się na stolikach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki dyspenser do serwetek umieścić również przy barze np. na ladzie. Pojemniki na serwetki gastronomiczne zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania oraz odznaczają się wysoką estetyką. Stanowią dopełnienie wnętrza każdej ceniącej się restauracji, dbającej o komfort klientów. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych serwetników, które często trzeba uzupełniać i nie gwarantują one czystości serwetek.

Dozownik do serwetek dyspenserowych - nasza oferta

Wśród dozowników do serwetek na stolik, jakie oferujemy, znajdują się wysokiej jakości produkty marki Tork. Dyspensery do serwetek Tork charakteryzują się wytrzymałością i estetyką. Szeroki wybór modeli urządzeń zapewnia możliwość wyboru najlepszego rodzaju dyspensera do rodzaju prowadzonej działalności. Wykonane są one z trwałych i łatwych w utrzymaniu czystości materiałów. Występują w uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu z łatwością można dopasować produkt do wystroju wnętrza lokalu czy restauracji.

Z czym łączyć pojemniki na serwetki gastronomiczne?

Wiele lokali gastronomicznych oferuje jedzenie na wynos. Wówczas niezastąpione okazać się mogą opakowania dla gastronomii na wynos, które pozwolą skutecznie zabezpieczyć jedzenie podczas dostawy do klienta. Wszystkim branżom gastronomicznym oferujemy produkty, które są niezbędne do sprawnego prowadzenia lokalu. Są to, m.in.: pudełka i kartony na pizzętorebki papieroweforemki aluminioweopakowania papierowe na fast foodpojemniki styropianowe na wynospojemniki na sałatki, makaronypojemniki na zupęsztućce jednorazowe, pojemniki i kubki na napoje i wiele innych przydatnych produktów jednorazowych. Nasz sklep to najlepsze miejsce, w którym mogą się Państwo kompleksowo zaopatrzyć. Dbamy o to, aby każdy z naszych produktów był estetyczny, trwały i cechował się wysoką jakością wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Dyspenser do serwetek Clarina TAKE ONE (zamiennik TORK)

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.