Rolka kasowa termiczna 57mm x 20m 10 szt

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
1040

Kategorie

Cena:

products - slider
1040

Materiały eksploatacyjne

Informacje dodatkowe

Rolki kasowe termiczne - papier do kas fiskalnych, terminali

Oferujemy rolki kasowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia kas fiskalnych, terminali płatniczych, bankomatów, parkometrów i tym podobnych urządzeń drukujących potwierdzenia. Są to produkty wysokiej jakości, co gwarantuje czytelne i trwałe nadruki. Wybierając rolki do kas fiskalnych z naszej oferty, nie musimy się martwić o to, że w krótkim czasie ulegną one zniszczeniu.

Rolki i papier do kas fiskalnych - nasza oferta

W asortymencie sklepu Ale Opakowania znaleźć można rolki kasowe i termiczne o różnej szerokości. Głównie są to papiery do kas fiskalnych o wymiarach 28 lub 57 milimetrów, czyli te, które najczęściej spotykamy w urządzeniach firmowych. Rolki termiczne do terminali dostępne są w opcji 30-metrowych nawojów, które sprzedajemy w zestawach po 10 sztuk. Jest to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na przygotowanie odpowiedniego zapasu wkładów kas. Wybierając materiały eksploatacyjne do kas, bankomatów czy terminali płatniczych, musimy pamiętać, że oprócz atrakcyjnej ceny ważna jest również jakość produktu. Zbyt cienki papier czy nieodpowiednio dobrany rozmiar papieru do kas fiskalnych spowodowałby, że zakupiony towar byłby bezużyteczny. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można wyłącznie rolki kasowe najwyższej jakości.

Rolki kasowe termiczne - najważniejsze cechy

Rolki kasowe w zależności od rodzaju druku możemy podzielić na:

 • termiczne (termoczułe), czyli najczęściej używane w urządzeniach fiskalnych (aż 99% kas fiskalnych pracuje właśnie na tym typie papieru). By upewnić się, że potrzebujemy rolki termicznej do terminalu czy kasy fiskalnej, wystarczy, że porysujemy dotychczas używany papier. Możemy użyć do tego choćby paznokcia czy innego, nieostrego przedmiotu. Gdy po przeciągnięciu paznokciem rolka zabarwi się, będzie to oznaczać, że korzystamy właśnie z termoczułego papieru;
 • chemiczne - nowsza odmiana offsetowych rolek kasowych, niewymagające barwiących kaset;
 • zwykłe, nazywane również offsetowymi, to stosowane w urządzeniach kasowych igłowych starego typu papiery, na których treści były po prostu nadrukowywane (konieczne były kasety barwiące).

W naszym asortymencie oferujemy rolki kasowe termiczne, które są kompatybilne z większością drukarek fiskalnych oraz kas. Wyróżnia je wysoka jakość i trwałość. Wykonane zostały ze specjalnego bezpyłowego papieru termoczułego. Daje to gwarancję bezpieczeństwa stosowania w urządzeniach, takich jak terminale czy kasy fiskalne. Termoczułe rolki kasowe produkowane są przez producenta Amkado z papieru o gramaturze 55g/m2. Posiadają certyfikat ISO 9001:2000.

Rolki do kas fiskalnych - zastosowanie

Zastosowanie rolek kasowych jest dość szerokie. Pasują one do wielu urządzeń, m.in.:

 • kas fiskalnych,
 • terminali płatniczych,
 • bankomatów,
 • parkometrów,
 • drukarek fiskalnych,
 • kasoterminali i innych.

Papier do kas fiskalnych jest więc obowiązkowym wyposażeniem każdego sklepu, punktu usługowego czy innego sprzedawcy produktów dla osób fizycznych. Kasy fiskalne, a co za tym idzie i rolki kasowe są potrzebne również dostawcom części samochodowych, gazu płynnego, wyrobów tytoniowych, perfum czy produktów jubilerskich z metali szlachetnych. Lista usług objętych obowiązkiem korzystania z terminali płatniczych jest szersza. Każdy z nich jest więc odbiorcom oferowanych przez nas rolek do kas fiskalnych.

Dlaczego warto wybrać nasze rolki termiczne do terminali?

Rolki kasowe są podstawowym materiałem eksploatacyjnym wielu urządzeń, z którymi na co dzień mają do czynienia praktycznie wszyscy sprzedawcy oraz wielu usługodawców. Oferowane przez nas papiery do kas fiskalnych wyróżniają się wysoką jakością i dobrą trwałością. Wynika to z samego procesu produkcji z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur jakościowych. Gruby papier termoczuły jest gwarantem tego, że nadruk nie zniknie z rolki do kas fiskalnych w kilka dni czy tygodni po wydrukowaniu.

Poznaj naszą ofertę rolek kasowych i postaw na najwyższą jakość.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Rolka kasowa termiczna 57mm x 20m 10 szt

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.