Pojemnik na sos lub dip sosjerka PP 30 ml 50 szt PS30_331

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
2292

Kategorie

Cena:

products - slider
2292

Pojemniki na sosy, dipy

Informacje dodatkowe

Opakowania na sosy i dipy

W żadnym lokalu gastronomicznym serwującym jedzenie na wynos nie może zabraknąć jednorazowych pojemników na sosy/dipy. W naszej bogatej ofercie opakowań na jedzenie na wynos dla gastronomii znajdą Państwo jednorazowe pojemniki na sosy o pojemności - 50 ml, 80 ml, 100 ml, 120 ml i 250 ml.

Pojemniki jednorazowe na sosy - zastosowanie

Pojemniki do sosów to produkty przeznaczone do przechowywania i serwowania różnego rodzaju sosów. Głównie wykorzystywane są w punktach gastronomicznych dostarczających jedzenie z dowozem. Pojemniki do sosów wykonane są ze specjalnego rodzaju przezroczystego i nietoksycznego plastiku, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne. Wyróżniają się między sobą pojemnością oraz kształtem. Dostępne są w paczkach po 50 lub 100 sztuk. Do wszystkich rodzajów pojemników można dopasować wieczka, które uniemożliwiają otwarcie sosu podczas dostawy. Opakowania na sosy z naszej oferty posiadają odpowiednie atesty, więc mogą być stosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Pojemniki na sosy do pizzy

Opakowania na sosy sprawdzą się przede wszystkim w restauracjach i lokalach gastronomicznych, które mają w swoim menu pizzę. Przezroczyste, okrągłe opakowania o pojemności 50 ml, 100 ml lub 250 ml zapewniają odpowiednią ilość porcji sosu, co sprawia, że są to jedne z najbardziej uniwersalnych modeli wśród pojemników na sosy. Opakowania produkowane są z wytrzymałych tworzyw, bez obaw można przechowywać je w lodówce.

Gdzie znajdą zastosowanie pojemniki plastikowe na sosy/dipy?

Nasze opakowania na sosy sprawdzą się we wszystkich lokalach gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos. Korzystają z nich również firmy gastronomiczne. Pojemniki na sosy znajdą też zastosowanie na różnego typu imprezach - stosując jednorazowe pojemniki, unikniemy konieczności mycia brudnych naczyń. Idealne będą do serwowania sosów o różnych smakach - ketchupu, sosu czosnkowego czy majonezowo-musztardowego. Nasze opakowania na sosy są szczelne i wytrzymałe, a przy tym lekkie i praktyczne.

Jednorazowe naczynia na sosy i dipy - co warto do nich dokupić?

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Z pewnością potrzebne Ci będą opakowania, które pozwolą zabezpieczyć Twoje jedzenie podczas dostawy do Klienta. W naszej bogatej ofercie, oprócz pojemników do sosów, które są niezastąpione w każdej pizzerii, znaleźć można także takie akcesoria, jak: pojemniki na pizzętorebki papieroweopakowania papierowa na fast foodpojemniki styropianowe na wynospojemniki na zupępojemniki na sałatki, makaronysztućce jednorazowe itp. Wszystkie nasze opakowania jednorazowe na żywność wykonane są z bezpiecznych materiałów oraz posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Przy tym są wytrzymałe, dzięki czemu zdobyły już zaufanie wielu barów szybkiej obsługi, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Znamy potrzeby branży w zakresie naczyń jednorazowych, dlatego staramy się dostosowywać swój asortyment do zmieniających się wymagań rynku.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Pojemnik na sos lub dip sosjerka PP 30 ml 50 szt PS30_331

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.