Folia do zgrzewu dań na wynos 250 metrów 52MY szerokość 185 mm PEEL

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
610999

Kategorie

Cena:

products - slider
610999

Pojemniki do zgrzewu

Informacje dodatkowe

Pojemniki jednorazowe do zgrzewania

Pojemniki jednorazowe do zgrzewania to nowoczesny sposób pakowania dań obiadowych i wyrobów garmażeryjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości opakowania do zgrzewania maszyną Duni. Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości materiału odpornego na temperaturę, co umożliwia przechowywanie oraz podgrzewanie różnych potraw.

Jednorazowe opakowania do zgrzewania - nasza oferta

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnego typu pojemników do zgrzewu. W ofercie posiadamy, m.in. pojemniki do zgrzewu jednodzielnedwudzielnetrójdzielne. Podział na komory sprawia, że potrawy nie mieszają się ze sobą, zachowują pierwotny smak i zapach. Dodatkowo w ofercie mamy specjalnie dostosowane wieczka. Szeroka gama opakowań do zgrzewu gwarantuje dobór odpowiedniego pojemnika do wielkości jedzenia - pełnego obiadu, posiłku dietetycznego czy deseru. Tego typu pojemniki do zgrzewu to doskonała alternatywa dla tradycyjnych pojemników styropianowych na wynos. Wraz z opakowaniami do zgrzewu oferujemy folie do zgrzewu dań na wynos oraz pozostałe produkty szwedzkiej firmy Duni.

Pojemniki plastikowe do zgrzewu - co je wyróżnia?

Pojemniki jednorazowe do zgrzewu wykonane są z polipropylenu. Cechuje je wysoka wytrzymałość i elastyczność. Doskonale nadają się do pakowania ciepłych dań na wynos. Nasze pojemniki do zgrzewu są świetnym izolatorem ciepła, a przy tym wyglądają niezwykle elegancko. Pojemniki można szczelnie zamknąć, dzięki czemu ich transport przebiega wygodnie i bezpiecznie. Pakowane są w formie zestawu po 480 lub 216 sztuk. Sprawdzają się przy wykorzystaniu technologii zgrzewania. Wiąże się to jednak z koniecznością zakupu specjalnej maszyny do zgrzewania.

Gdzie znajdą zastosowanie nasze tacki i pojemniki obiadowe do zgrzewu?

Pojemniki do zgrzewu to przykład najnowszej generacji opakowań dla gastronomii na wynos. Doskonale sprawdzą się one w lokalach serwujących dania na wynos lub dowóz i stricte firmach cateringowych, które proponują tzw. dietę pudełkową. W czasach, kiedy konsumenci mają szeroki dostęp do różnego rodzaju restauracji i fast foodów oferujących dania z dowozem, temperatura dostarczanej potrawy ma ogromne znaczenie. Warto więc zadbać o zadowolenie swoich Klientów i stosować najwyższej jakości pojemniki, które są w stanie utrzymać temperaturę jedzenia do 1 godziny. Atutem produktu jest również to, że nadaje się do podgrzania w kuchence mikrofalowej.

Co jeszcze warto dokupić do pojemników pod zgrzew?

Spośród naszej bogatej oferty opakowań cateringowych polecamy szczególnie butelki jednorazowe na sokitorby papierowe, które świetnie nadają się do przewożenia cateringu dietetycznego, pojemniki na jogurt oraz jednorazowe sztućce. Wszystkie z naszych produktów posiadają uniwersalne kształty, dzięki czemu z łatwością można dostosować je do wybranego posiłku. Umożliwiają pakowanie, transport i przechowywanie posiłków różnego typu. Nasze produkty to gwarancja, że dostarczane dania zachowają odpowiednią jakość.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Folia do zgrzewu dań na wynos 250 metrów 52MY szerokość 185 mm PEEL

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.