Serwetki “kangurek” kieszonka pocket 1/8 etui na sztućce czarne 50 szt

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
812

Kategorie

Cena:

products - slider
812

Kangurki na sztućce

Informacje dodatkowe

Kangurki, kieszonki na sztućce

Oferujemy kangurki na sztućce w różnych kolorach, które stanowią oryginalny sposób na dekorację stołu. Przykuwają one uwagę swoim niebanalnym designem. Doskonale nadają się na każdą okazję. Zaletą kangurków jest fakt, że nie trzeba ich wcześniej składać tylko od razu można włożyć w nie sztućce. Jest to doskonały sposób na to, aby sztućce leżały w czystości, a tym samym stół wyglądał bardziej dostojnie.

Kangurki na sztućce - nasza oferta

Kieszonki na sztućce stanowią rodzaj przegródki na nóż, widelec czy łyżkę. W asortymencie posiadamy papierowe kangurki na sztućce w wielu różnych kolorach. Kolorystyka serwetek na sztućce, jaką znaleźć można w sklepie Ale Opakowania, pozwala swobodnie dopasować je do panującej na stole aranżacji. Serwetki na sztućce są designerskie, a przy tym bardzo praktyczne. To prosty, a zarazem bardzo efektowny sposób na dekorację. Pozwolą nam oszczędzić czas w nakrywaniu stołu. Dzięki nim możesz elegancko i szybko przygotować miejsce, przy którym będzie spożywany posiłek. Co więcej, pełnią funkcję 2w1 - mogą być jednocześnie kieszonką na sztućce, jak i serwetką. Wykonane są z 100% certyfikowanej celulozy.

Kieszonki na sztućce jako alternatywa dla zwykłych serwetek

Kieszonki na sztućce można z powodzeniem łączyć z serwetkami w tych samych kolorach. Będą one wówczas tworzyć piękne, jednokolorowe i spójne zestawy. Znakomicie sprawdzą się również jako samodzielne nakrycie stołowe. Utrzymają sztućce w ładzie i porządku przed podjęciem konsumpcji, a w przypadku wyjęcia sztućców taką kieszonkę można rozłożyć i potraktować jako serwetkę.

Serwetki na sztućce typu kangurek - przeznaczenie

Serwetki na sztućce znajdą szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i w restauracji. Idealnie sprawdzą się na weselu, przyjęciu rodzinnym, z okazji Komunii Świętej, chrzcin, świąt - ale również podczas wielu innych uroczystości. Stanowią niezastąpioną dekorację stołu w lokalach gastronomicznych i restauracjach. Kieszonki na sztućce sprzedawane są w paczkach po 50 sztuk, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nie tylko w gastronomii, ale również podczas mniejszych przyjęć czy też rodzinnych uroczystości. Jedna paczka w zupełności wystarczy, aby rodzinne spotkanie przy stole, wspólna wigilia czy śniadanie wielkanocne nabrały niewiarygodnej elegancji.

 

Kieszonki na sztućce to niezastąpiony dodatek, którego nie sposób nie docenić. Nie tylko dodają szyku, ale doskonale organizują przestrzeń wokół talerza. Serwetki na sztućce pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie i sprzątanie stołu.

Sprawdź naszą ofertę kieszonkę na sztućce i podkreśl charakter imprezy.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Serwetki “kangurek” kieszonka pocket 1/8 etui na sztućce czarne 50 szt

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.