Opakowanie jednorazowe gastronomiczne Kraków

Kraków jest miejscem tętniącym życiem. Pełno tu turystów, a atrakcyjny rynek pracy sprawia, że z roku na rok rośnie liczba mieszkańców. Przekłada się to na rosnące zapotrzebowanie na usługi gastronomiczne – przyjezdni oraz Krakowianie chcą zjeść szybko, smacznie i tanio. Nowoczesne lokale i restauracje, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, coraz częściej oferują posiłki na wynos. W zapewnieniu najwyższej jakości tego rodzaju usługi pomogą jednorazowe opakowania i naczynia gastronomiczne dostępne w naszym sklepie.

Zobacz jakie opakowania jednorazowe oferujemy!

Kto powinien skorzystać z oferty naszego sklepu?

Asortyment naszego sklepu internetowego pozwoli na pełne zaopatrzenie większości krakowskich lokali. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z uznanymi restauracjami znajdującymi się wokół Rynku Głównego, jak i food truckami na Kazimierzu i w innych dzielnicach miasta. Nasze opakowania gastronomiczne z powodzeniem sprawdzą się również w jadłodajniach, stołówkach czy barach mlecznych.

Polecamy naczynia jednorazowe wszystkim punktom, które oferują posiłki na wynos. Plastikowe i styropianowe pojemniki sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka obsługa masowej ilości gości przy jednoczesnym zachowaniu porządku. Naszą ofertę kierujemy zatem także do firm cateringowych i wszystkich osób zajmujących się obsługą wydarzeń na terenie Krakowa.

Zobacz, jakie opakowania jednorazowe oferujemy!

Sprawdź, jakie środki czystości posiadamy
w ofercie!

Dlaczego nasze opakowania i naczynia jednorazowe?

Oferujemy naczynia i opakowania najwyższej jakości. Nasze produkty są wytrzymałe i zapewniają bezpieczny transport żywności. Wybierać mogą Państwo spośród różnych materiałów (plastik, papier, styropian) i kształtów (pojemniki jedno-, dwu- lub trzykomorowe). Dbamy o zróżnicowanie asortymentu i wybór produktów, które nie tylko ułatwią dostarczenie żywności, ale także uprzyjemnią spożywanie posiłków. Jednym z naszych celów jest kompleksowa obsługa lokali gastronomicznych. Dostarczamy nie tylko jednorazowe naczynia i opakowania, ale także profesjonalne środki czystości, artykuły do sprzątania czy elementy nakrycia stołu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu właścicieli krakowskich lokali gastronomicznych, cukierni oraz Klientów prywatnych!

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.