...

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Pudełka klapowe i wysyłkowe

Cena:

products - slider
2485

Kategorie

Cena:

products - slider
2485

Pudełka klapowe i wysyłkowe

Sorry, nothing to see here...

Informacje dodatkowe

Opakowania klapowe - zbiorcze, wysyłkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania kartonowe małych i dużych gabarytów, których jesteśmy producentami. Opakowania tekturowe są niezbędne w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Zwłaszcza w dobie Internetu i prowadzeniu sprzedaży przez Internet – opakowania tekturowe  są niezbędne do wysyłania np. przesyłek. Dzięki nim transport produktów i towarów przebiega w bezpieczny sposób. Pudełka kartonowe są łatwe i szybkie w złożeniu, a szeroki wybór rozmiarów i kształtów sprawia, że każdy z klientów znajdzie swoje idealne opakowanie.  Opakowania klapowe świetnie sprawdzą się również na magazynach, halach, biurach gdzie niezbędne jest przechowywanie produktów, dokumentów.

Jakie zastosowanie mogą mieć opakowania klapowe ?

Pudełka klapowe mogą mieć szerokie zastosowanie np. w firmach kurierskich, przewozowych, logistycznych, w sklepach, w supermarketach, w firmach zajmujących się przeprowadzkami, w aptekach do pakowania leków, w branży kosmetycznej, w przemyśle spożywczym. Opakowania klapowe sprawdzą się również w gospodarstwach domowych np. do porządkowania drobnych przedmiotów w garażach, na strychu, w spiżarni.

Sposób wykonania opakowań kartonowych:

Nasze opakowania FEFCO są wykonane z najlepszej jakości tektury fala B co sprawia, że są bardzo wytrzymałe i odporne na zgniecenia. Na każdym pudełku istnieje możliwość spersonalizowanego nadruku, dzięki czemu pudełka mogą być również świetnym nośnikiem reklamowym Państwa działalności. Warto wspomnieć o tym, że tektura to surowiec ekologiczny i przyjazny dla środowiska, a nasze kartony mogą być wielokrotnie wykorzystywane.

Nasze opakowania tekturowe zaspokoją każdego klienta zarówno pod względem jakości jak i korzystnej ceny. Wszystkie pudełka posiadają odpowiednie atesty kontaktu z żywnością.

Polecamy również:

Produkowane przez nas -  solidne i wytrzymałe pudełka na pizzę.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.