Papierowy pojemnik na zupę 500 ml 50 szt BEZ PLASTIKU

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
631

Kategorie

Cena:

products - slider
631

Pojemniki na zupę

Informacje dodatkowe

Jednorazowe styropianowe pojemniki na zupę na wynos

W naszej ofercie znajdą Państwo jednorazowe pojemniki na zupę, które są niezastąpione w lokalach gastronomicznych serwujących dania obiadowe na wynos, jak również mogą przydać się podczas różnego rodzaju imprez masowych, okolicznościowych czy pikników organizowanych na świeżym powietrzu. Nie tłuką się, ułatwiają sprzątanie i są zdecydowanie bardziej poręczne niż ich szklane odpowiedniki, dlatego chętnie zamawianie są zarówno przez klientów firmowych, jak i indywidualnych.

Pojemniki styropianowe na zupę na wynos - co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Pojemniki styropianowe na zupę wraz z plastikowymi wieczkami, które można dokupić oddzielnie, stanowią doskonałe opakowanie na wynos do zup, sosów czy nawet sałatek. Zapewniają one długi czas utrzymania ciepłej temperatury, natomiast plastikowe wieczko zabezpiecza przed wylaniem. Jednorazowe styropianowe pojemniki na zupę na wynos występują w dwóch pojemnościach - 340 ml oraz 460 ml.

Plastikowe pojemniki na zupę jednorazowe o pojemności aż 500 ml z polipropylenu - podobnie jak te w wersji styropianowej - posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. Ciekawy kształt opakowania oraz duża pojemność pozwala na przechowywanie w nich większej ilości jedzenia. Zaletą tego typu plastikowych opakowań jest również wytrzymałość. Pojemniki są odporne na wilgoć oraz temperaturę.

Jednorazowe pojemniki styropianowe na zupę - nie tylko dla gastronomii!

Nasze opakowania jednorazowe na zupę są uniwersalne. Z całą pewnością jest to nieodzowny element wyposażenia baru typu fast food czy innego lokalu z jedzeniem na wynos. Ich odpowiedni dobór umożliwia wygodniejsze serwowanie potraw i bardziej dogodny transport. Jednak to nie ich jedyne zastosowanie. Opakowania jednorazowe, w tym jednorazowe pojemniki na zupę, są używane powszechnie podczas różnego typu imprez plenerowych. Przydadzą się również podczas większej imprezy w domu, ponieważ to dzięki nim unikniemy kłopotliwego mycia naczyń po imprezie.

Co oprócz jednorazowych opakowań styropianowych na zupę warto kupić?

Współczesny konsument coraz częściej sięga po naczynia jednorazowe ze względu na wygodę i higienę stosowania. Dążąc do zaspokojenia tych potrzeb, oferujemy szeroką gamę opakowań jednorazowych. W swojej ofercie posiadamy jednorazowe pojemniki i kubki na napojepojemniki na sałatki i makaronypojemniki na sosypojemniki styropianowe na wynostalerze, półmiski, tackipojemniki izotermiczne oraz inne pojemniki do cateringu. Ponadto w naszych katalogach produktów znajdą Państwo szeroki wybór środków czystości oraz artykułów do sprzątania. W trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów nieustannie poszerzamy asortyment o nowe produkty. To, co wyróżnia naszą ofertę, to przede wszystkim różnorodność. Oferujemy jednorazowe opakowania, środki czystości oraz wiele innych produktów w wielu wariantach i rodzajach. Wysoka jakość produktów przekłada się u nas na niską cenę, a to dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami na rynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Papierowy pojemnik na zupę 500 ml 50 szt BEZ PLASTIKU

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.