Mieszadełko drewniane do napojów gorących 14 cm 1000 szt

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Artykuły drobne
(mieszadełka, patyczki)

Cena:

products - slider
0148

Kategorie

Cena:

products - slider
0148

Artykuły drobne
(mieszadełka, patyczki)

Informacje dodatkowe

Mieszadełka jednorazowe - drewniane i plastikowe

W ofercie posiadamy mieszadełka wykonane z plastiku lub drewna, które doskonale sprawdzą się w lokalach serwujących napoje gorące na wynos. Są wygodne w użyciu i stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych łyżeczek wielokrotnego użytku.

Plastikowe mieszadełka jednorazowe

Plastikowe mieszadełka do kawy wykonane z wysokiej jakości plastiku cechują się dużą wytrzymałością i trwałością. Są bezpieczne dla zdrowia i nie wpływają na smak napoju. Pakowane w zestawy po 1000 sztuk.

Mieszadełka drewniane ekologiczne

Mieszadełka drewniane ekologiczne stanowią uzupełnienie gamy opakowań ekologicznych do żywności. Są niezastąpione do mieszania cukru w napojach serwowanych na wynos w kubkach jednorazowych. Nadają się do kontaktu zarówno z napojami zimnymi, jak i gorącymi.

Mieszadełka drewniane jednorazowe jako alternatywa dla plastiku

Drewno to surowiec naturalny ceniony w wielu branżach. Jest bezpieczny, ekologiczny, przyjazny dla środowiska oraz podlegający recyklingowi, dlatego mieszadełka drewniane to dobry wybór dla osób i firm respektujących standardy ekologiczne. Posiadają one wszystkie certyfikaty wymagane w kontakcie z żywnością. Podobnie jak ich plastikowe odpowiedniki charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością. Zostały wykonane z najwyższą starannością. Są całkowicie bezsmakowe i bezzapachowe. Dzięki naturalności surowca, jakim jest drewno, mieszadełka drewniane jednorazowe są bezpieczne dla zdrowia, nie wywołują reakcji alergicznych, nie wchodzą również w interakcję z gorącymi napojami.

Drewniane i plastikowe mieszadełka do kawy - zastosowanie

Mieszadełka znajdują zastosowanie głównie w kawiarniach, restauracjach, punktach gastronomicznych serwujących zimne i gorące napoje na wynos. Świetnie sprawdzą się do mieszania kawy, herbaty i gorącej czekolady. Mieszadełka często wybierane są na przyjęcia urodzinowe, kinder party, imprezy okolicznościowe, zabawy w plenerze, grille itp. Są wygodne i poręczne, dzięki czemu zostały docenione nawet przez tych najbardziej wymagających klientów.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Mieszadełko drewniane do napojów gorących 14 cm 1000 szt

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.