...

O nas

Nasza firma powstała w 1991 roku w Krakowie. Jesteśmy firmą rodzinną produkcyjno-handlową w pełni z polskim kapitałem. Przez 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów i kontrahentów. 

Zajmujemy się produkcja pudełek z tektury falistej oraz litej, a także dystrybucją opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej i profesjonalnej, a także produktów higienicznych.

Podczas długiej działalności na rynku lokalnym i ogólnopolskim zostaliśmy kluczowym producentem pudełek do pizzy oraz dystrybutorem opakowań jednorazowych światowych marek m.in. Werner Kenkel, Inline, Duni. 

Poprzez nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie niesie rynek, a nasz klient może oczekiwać produktu na najwyższym poziomie.

Nasze Atuty

DOŚWIADCZENIE

CIĄGŁOŚĆ DOSTAW

PRACA W TRYBIE DWUZMIANOWYM

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie logistyczne jakie zdobyliśmy przez lata działalności pozwala na realizacje zamówień w ciągu 24 godzin, zarówno poprzez transport własny, a także przy współpracy z czołowymi firmami kurierskimi. 

Główną dewizą firmy jest dobro klienta: ciągłość dostaw (dostawy 6 dni w tygodniu) terminowość, praca w systemie dwuzmianowym — to nasz największy atut.

Serdecznie zapraszamy do współpracy — na pewno nie zawiedziecie się Państwo, korzystając z naszej oferty.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stawiamy na jakość, nie na ilość, co przy dużej konkurencyjności na rynku stawia nas w czołówce firm w Małopolsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, na pewno nie zawiedziecie się Państwo korzystając z naszej oferty.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stawiamy na jakość nie na ilość, co przy dużej konkurencyjności na rynku stawia nas w czołówce firm w Małopolsce.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Wypełnij formularz i opisz nam swój problem, a my postaramy się wrócić z odpowiedzią najszybciej, jak to możliwe!

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.