Kubek 200 ml z trzciny BEZ SUP 0% PLASTIKU 12 sztuk

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
0148

Kategorie

Cena:

products - slider
0148

Kubki papierowe

Informacje dodatkowe

Kubki papierowe jednorazowe

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór kubków papierowych jednorazowych, które są najpopularniejszym rodzajem opakowania na napoje gorące oraz zimne. Kubki papierowe jednorazowe posiadają atest kontaktu z żywnością jak również atest z przeznaczeniem do napojów gorących. Dostępne są w różnych pojemnościach:

  • Kubek papierowy do espresso o pojemności 150 ml
  • Kubek papierowy do kawy, herbaty o pojemności 250 ml
  • Kubek papierowy do kawy, herbaty o pojemności 300 ml
  • Kubek papierowy do kawy latte o pojemności 400 ml

Z wieczkiem czy bez ?

Uzupełnieniem oferty kubków są pasujące do danej pojemności – przykrywki do kubków. Plastikowe dekle zabezpieczają napój przed rozlaniem się jak również umożliwiają dłuższe utrzymanie temperatury. Dzięki możliwości zabrania napoju na wynos możemy cieszyć się naszą ukochaną kawą lub herbatą w drodze do pracy czy na zajęcia.

Gdzie papierowe kubki znajdą swoje zastosowanie ?

Papierowe kubki jednorazowe na wynos znajdą swoje zastosowanie zarówno w restauracjach, barach, kawiarniach, cukierniach, w dystrybutorach napojów jak również podczas imprez. Świetnie sprawdzą się jako kubki na cateringach i imprezach plenerowych. Dzięki zastosowaniu kubków jednorazowych sprzątanie po imprezie jest szybkie i nie wymaga dużego nakładu pracy. Zużyte jednorazowe kubeczki można zwyczajnie wyrzucić do kosza.

Co warto dokupić do kubków papierowych ?

Jeżeli prowadzą Państwo kawiarnię, restaurację lub mały bar to polecamy również nasze plastikowe lub drewniane mieszadełka do napojów gorących.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Przegląd kubków do napojów - plastikowe, papierowe czy styropianowe. Które wybrać

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Kubek 200 ml z trzciny BEZ SUP 0% PLASTIKU 12 sztuk

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.