Pudełko cukiernicze z oknem 25x15x8 cm 50 szt P4399

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
0220

Kategorie

Cena:

products - slider
0220

Opakowania cukiernicze

Informacje dodatkowe

Opakowania dla cukierni na wynos

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości opakowania cukiernicze PET  na torty weselne i komunijne, makowce, mazurki, pierniki, muffinki oraz pudełka kartonowe na ciasta, ciasteczka, pączki i inne słodkości, które świetnie sprawdzą się zakładach gastronomicznych takich jak cukiernie, piekarnie. Dzięki różnorodnym wymiarom opakowań, z łatwością bezpiecznie zapakują Państwo swoje produkty, mając gwarancję, że zawartość opakowania w stanie nienaruszonym trafi do klientów.

Sposób wykonania naszych opakowań:

Wszystkie pojemniki jednorazowe prezentowane w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że opakowania są solidne, wytrzymałe i odporne na otwarcie podczas dostawy. Klient bez problemu może zabrać ze sobą do domu kawałek swojego ulubionego ciasta, bądź tortu bez obawy przed zgnieceniem lub uszkodzeniem wyrobu cukierniczego.

Zastosowanie opakowań dla cukierni:

Plastikowe pojemniki na ciasto mogą sprawdzić się również podczas wesel, bądź imprez okolicznościowych np. chrzciny, komunia, rocznice ślubu, urodziny, imieniny jako pojemniki na ciasto dla gości.

Polecamy Państwu:

Szczególnie polecamy Państwu nasze tekturowe tacki (różne wymiary) wykonane z odpornej na zgniecenia wysokiej jakości tektury fala B o gramaturze 390g/m2.

Atesty i Deklaracje Zgodności:

Kupując nasze opakowania mają Państwo pewność, że powstają one z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a każdy produkt posiada odpowiednią Deklarację Zgodności.

Nie tylko opakowania dla cukierni...

Jeżeli prowadzą Państwo gastronomię i potrzebują innych pojemników jednorazowych np: pojemniki na zupę, na dania na wynos, lunchboxy,sosjerki, pojemniki na sałatki to polecamy zapoznać się z naszą kategorią opakowania dla gastronomii na wynos, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór naczyń jednorazowych mających na celu opakowanie żywności.

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Pudełko cukiernicze z oknem 25x15x8 cm 50 szt P4399

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.