Flaczarka biała wielokrotnego użytku PP 350 ml 100 szt MW490225500

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Opakowania wielorazowe Reuse

Cena:

products - slider
5278

Kategorie

Cena:

products - slider
5278

Opakowania wielorazowe Reuse

Informacje dodatkowe

Wave deisgn - do wielokrotnego użytku i do recyklingu !

Coś co rzuca się na pierwszy plan to elegancja i niebanalny design. Naczynia wielokrotnego użytku urzekają bowiem swoim wyglądem i na długo zapadają w pamięci konsumenta. Ciekawe formy, stonowane kolory, a przede wszystkim wytrzymałość i dbałość o ekologię to główne cechy tych opakowań. Naczynia te idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju uroczystościach czy eventach takich jak: cateringi firmowe, obiekty sportowe, targi biznesowe, wigilie firmowe, konferencje... Warto też zwrócić uwagę na bezpieczeństwo jakie niesie za sobą używanie takich naczyń- co będzie miało szczególne znaczenie w przypadku imprez masowych, gdzie serwowanie napojów i jedzenia w szklanych naczyniach jest niebezpieczne i niedopuszczalne. Produkty te sprawdzą się również na bardzo eleganckich eventach ponieważ do złudzenia przypominają one tradycyjne szklane produkty. Momentami trudno odróżnić naczynia wielokrotnego użytku od prawdziwej szklanej zastawy stołowej.

Naczynia wielokrotnego użytku można myć w zmywarce nawet 125 razy (EN 12875-1) To niezwykle sprzyja ekologii, patrząc na to, że zwykłe jednorazowe pojemniki po jednym użyciu wyrzucamy do kosza. Naczynia te są w 100% wykonane z recyklingu. Ponadto pojemniki te można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Naczynia wielokrotnego użytku to coś więcej niż tradycyjne papierowe i plastikowe jednorazowe opakowania, które - nie oszukujmy się- trafiają do śmieci i zaśmiecają naszą planetę. To przełom w dziedzinie opakowań i zupełnie nowy trend w gastronomii, który miejmy nadzieję będzie rósł w sile także w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie opakowania jak: talerze, miski na zupę, miski na sałatki, sztućce. Wszystkie produkty mają ciekawe formy i kolory. Przyciągają swoim wyglądem nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Wszystkie pojemniki, które mamy w ofercie wyprodukowane są w Europie (Francja).

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Flaczarka biała wielokrotnego użytku PP 350 ml 100 szt MW490225500

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.