Kubek plastikowy PP  BIAŁY 200 ml 100 szt KP522215

Opakowania eko 0% plastiku

Opakowania wielorazowe REUSE

Higiena
i czystość

Cena:

products - slider
227

Kategorie

Cena:

products - slider
227

Kubki plastikowe

Informacje dodatkowe

Kubki plastikowe jednorazowe

Żadne wydarzenie plenerowe czy większa impreza nie może obejść się bez napojów podawanych w plastikowych kubkach. Jednorazowe opakowania są nie tylko wygodne, ale także praktyczne i bezpieczne. Nie tłuką się, ułatwiają sprzątanie i są poręczniejsze niż ich szklane odpowiedniki. Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie plastikowych kubków jednorazowych i serwuj swoim gościom napoje na wynos!

Gdzie przydadzą się plastikowe jednorazowe kubki?

Plastikowe kubki znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie podawane i rozlewane są zimne napoje - woda, soki, koktajle, piwo. Sprawdzą się podczas okazjonalnych wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu czy imprez wyjazdowych, ale nie tylko. Przydadzą się wszystkim punktom gastronomicznym, lokalom i restauracjom oferującym napoje na wynos. Korzystają z nich firmy cateringowe.

Jednorazowe kubki zamawiane są zarówno przez klientów firmowych, jak i indywidualnych. Stanowią duże ułatwienie dla gospodyń domowych podczas grilla czy spotkań z przyjaciółmi w ogrodzie. Chwalą je sobie organizatorzy imprez dla dzieci - te lekkie, trwałe i transparentne opakowania są idealne do podawania maluchom kolorowych soków czy lemoniady.

Plastikowe kubki jednorazowe - co oferujemy

Wszystkie nasze plastikowe kubki posiadają atest bezpośredniego kontaktu z żywnością. W ofercie znajdą Państwo:

Nasze produkty są uniwersalne - kubki do piwa, choć wykorzystywane najczęściej przy rozlewaniu alkoholu, z powodzeniem mogą służyć także jako naczynia na innego rodzaju napoje.

Plastikowe kubki nie takie jak wszystkie

Nasze jednorazowe naczynia nie tylko spełniają wszystkie niezbędne normy. Pakowane są w wygodne zestawy (kubki do piwa po 50 sztuk, mniejsze kubeczki - po 100 sztuk). Ich kształt ułatwia trzymanie i zapobiega wyślizgiwaniu się napoju z rąk. Dodatkowo plastikowy kubek o pojemności 200 ml dostosowany jest do produktów zarówno zimnych, jak i gorących - w przypadku tych drugich świetnie utrzymuje temperaturę kawy czy herbaty.

Co oprócz plastikowych kubków warto kupić?

Zakup plastikowych kubków warto uzupełnić o inne elementy ułatwiające spożywanie zimnych i gorących napojów. Oferujemy mieszadełka wykonane z plastiku lub drewna. Znajdziecie u nas Państwo również plastikowe łyżeczki, które nie tylko przydadzą się podczas picia kawy czy herbaty, ale posłużą także przy serwowaniu ciast i deserów. Niezbędne w czasie imprez są również słomki do napojów - dostępne są u nas kolorowe lub czarne, a także te pakowane w papier.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem blogowym: Przegląd kubków do napojów - plastikowe, papierowe czy styropianowe. Które wybrać?

Zapisz się do Newslettera

Aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami!

Kubek plastikowy PP  BIAŁY 200 ml 100 szt KP522215

Jesteś naszym stałym klientem?

W związku z aktualizacją sklepu na nowy konieczne jest zresetowanie Twojego hasła.